ZADZWOŃ 663 180 851

mobilny serwis hydrauliki siłowej

ZADZWOŃ 663 180 851

Masz pytania? Zadzwoń do nas

ZADZWOŃ 663 180 851

ZAKUWANIE WĘŻY HYDRAULICZNYCH

zakuwanie węży hydraulicznych

O firmie

Krótko o nas

 

Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie hydrauliki siłowej. MR Siłownik to firma, która od kilku lat specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju prac hydraulicznych, do których należą w szczególności zakuwanie węży do wózków widłowych oraz naprawa wielotłoczkowych pomp hydraulicznych.

Serwis maszyn UDT

Serwis hydrauliki siłowej

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

MR Siłownik

Mobilny Serwis Hydrauliki Siłowej Marcin Rzepka

663 180 851

mobilny serwis hydrauliki siłowej
mobilny serwis hydrauliki siłowej

mrsilownik@wp.pl

mobilny serwis hydrauliki siłowej

Polityka prywatności

Realizacja: Wytwórnia Marketingu

Zakuwanie węży do wózków widłowych

Gorzów Wielkopolski | Zielona Góra | Szczecin | Poznań

Profesjonalne zakuwanie węży hydraulicznych

Elementy z jakich składa się zakuty przewód hydrauliczny to: wąż hydrauliczny, tuleja zaciskowa oraz końcówka przewodu. Przewody mogą być zrobione z różnych materiałów, które nadają im specyficzne parametry.

Zakuwanie węży hydraulicznych zwane również okuwaniem to czynność polegająca na połączeniu węża z odpowiednią końcówką, co pozwala na złączenie zakutego przewodu ze źródłem ciśnienia. Używa się do tego tzw. tulejek zaciskowych, zwanych inaczej oprawkami węża.

Węże hydrauliczne to przewody pełniące bardzo istotne funkcje we wszystkich urządzeniach, w których nośnikami energii są płyny. Dotyczy to nie tylko wody, ale również olejów, czy różnego rodzaju roztworów chemicznych, a także sprężonych gazów. Ich zastosowanie dotyczy zatem wielu gałęzi przemysłu, a ze względu na długotrwałe i wysokie ciśnienia powinny być one precyzyjnie i szczelnie okute.

MR Siłownik oferuje zakuwanie węży hydraulicznych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Szczecina, Poznania i okolic.