ZADZWOŃ 663 180 851

mobilny serwis hydrauliki siłowej

ZADZWOŃ 663 180 851

Masz pytania? Zadzwoń do nas

ZADZWOŃ 663 180 851

NAPRAWA ŻURAWI SAMOCHODOWYCH

naprawa żurawi samochodowych

O firmie

Krótko o nas

 

Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie hydrauliki siłowej. MR Siłownik to firma, która od kilku lat specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju prac hydraulicznych, do których należą w szczególności zakuwanie węży do wózków widłowych oraz naprawa wielotłoczkowych pomp hydraulicznych.

Serwis maszyn UDT

Serwis hydrauliki siłowej

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

MR Siłownik

Mobilny Serwis Hydrauliki Siłowej Marcin Rzepka

663 180 851

mobilny serwis hydrauliki siłowej
mobilny serwis hydrauliki siłowej

mrsilownik@wp.pl

mobilny serwis hydrauliki siłowej

Polityka prywatności

Realizacja: Wytwórnia Marketingu

Serwis żurawi samochodowych

Gorzów Wielkopolski | Zielona Góra | Szczecin | Poznań

Naprawa i przeglądy żurawi samochodowych

Nasz serwis zajmuje się naprawą żurawi samochodowych zwanych jako HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy). Żurawie samochodowe to ciężarówki, które posiadają standardowe mechanizmy jezdne, ale ich główne przeznaczenie jest inne niż w przypadku typowych samochodów transportowych. Biorąc pod uwagę ich funkcję, są maszynami, które służą do podnoszenia różnego rodzaju rzeczy. A zatem stanowią specjalistyczne urządzenia. Zasadniczo im większy ciężar ma być docelowo podnoszony, tym żuraw powinien być większy, choć z drugiej strony musi być zdolny do poruszania się drogami publicznymi. Aby ułatwić im transport niektóre pojazdy przyjeżdżają na plac budowy w częściach.

Cechą charakterystyczną tychże pojazdów jest fakt, że wyposażone są w dwa oddzielnie pracujące silniki, mianowicie silnik służący do jazdy oraz silnik roboczy. Ponadto są uzbrojone w niezbędne do pracy urządzenia hydrauliczne. Ilość różnych układów wiąże się z kolei z ryzykiem okresowych awarii.

Zajmujemy się przeglądami technicznymi oraz naprawą maszyn podnoszących. Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie serwisu i napraw HDS.