ZADZWOŃ 663 180 851

mobilny serwis hydrauliki siłowej

ZADZWOŃ 663 180 851

Masz pytania? Zadzwoń do nas

ZADZWOŃ 663 180 851

NAPRAWA WIND SAMOCHODOWYCH

naprawa wind samochodowych

O firmie

Krótko o nas

 

Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie hydrauliki siłowej. MR Siłownik to firma, która od kilku lat specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju prac hydraulicznych, do których należą w szczególności zakuwanie węży do wózków widłowych oraz naprawa wielotłoczkowych pomp hydraulicznych.

Serwis maszyn UDT

Serwis hydrauliki siłowej

Oferta

Zobacz czym się zajmujemy

MR Siłownik

Mobilny Serwis Hydrauliki Siłowej Marcin Rzepka

663 180 851

mobilny serwis hydrauliki siłowej
mobilny serwis hydrauliki siłowej

mrsilownik@wp.pl

mobilny serwis hydrauliki siłowej

Polityka prywatności

Realizacja: Wytwórnia Marketingu

Serwis wind samochodowych

Gorzów Wielkopolski | Zielona Góra | Szczecin | Poznań

Naprawa i przeglądy wind UDT

Naprawa wind samochodowych to jedna usług w naszej ofercie. Przeprowadzamy sprawne prace naprawcze związane z tego typu urządzeniami, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród użytkowników. 

Windy samochodowe należą do bardzo popularnych maszyn przeznaczonych do transportu różnego rodzaju ładunków, niekiedy o znacznej masie i dużych rozmiarach. Zazwyczaj instaluje się je w samochodach dostawczych, w tym ciężarowych oraz TIR-ach. 

Urządzenia te mają postać metalowej platformy pozwalającej na rozładunek palet i towarów o znacznej wadze. Jako że przenoszą znaczące ciężary, wykonuje się je z wytrzymałych stopów metali, by uodpornić na potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

Mimo, iż windy samochodowe dostosowane są do ciężkiej pracy w postaci transportu towarów, niekiedy zdarzają się ich awarie. Wówczas warto wezwać wykwalifikowany serwis, który sprawnie poradzi sobie z usterką. Co więcej, chcąc uniknąć potencjalnych awarii, rekomenduje się przeprowadzanie okresowych konserwacji wind samochodowych. Pozwala to zapobiec skutkom kosztownych niekiedy przestojów urządzeń.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, a także kontaktu telefonicznego. Doradzimy i postaramy się znaleźć najbardziej odpowiednie dla Państwa rozwiązanie. Przeprowadzamy naprawy bieżące, przeglądy okresowe oraz regeneracje siłowników.